close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PRZYJĘCIA INTERESANTÓW

 • W celu umówienia spotkania (turno) w sprawach konsularnych zapraszamy na stronę internetową e-konsulat. W polu Wizyty w konsulacie należy wybrać, w zależności od rodzaju sprawy, sprawy obywatelskie, paszportowe, prawne, wiza Schengen lub krajowa, wypełnić formularz Rezerwacja terminu, kliknąć na Rezerwuj, wypełnić Formularz wizyty w konsulacie, wybrać Dalej, następnie Wydrukuj oraz Pobierz - pojawi się formularz z godziną wizyty w konsulacie.

   

  Poświadczenia podpisów, tłumaczeń i zaświadczenia dla celów emerytalnych lub Izby Wyborczej - należy zarezerwować spotkanie w sprawach prawnych.

   

  W celu odbioru gotowego paszportu należy umówić się na spotkanie telefonicznie lub mailowo (consulado.buenosaires@msz.gov.pl).

   

  Informacji telefonicznych udzielamy w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 14.00 - 16.00. Ze względu na ograniczone możliwości naszych linii telefonicznych, nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie telefony. Uprzejmie prosimy Państwa o kontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: consulado.buenosaires@msz.gov.pl. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: