close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PRZYJĘCIA INTERESANTÓW

 • W celu umówienia spotkania (turno) w sprawach konsularnych zapraszamy na stronę internetową e-konsulat. W polu Wizyty w konsulacie należy wybrać, w zależności od rodzaju sprawy, sprawy obywatelskie, paszportowe, prawne, wiza Schengen lub krajowa, wypełnić formularz Rezerwacja terminu, kliknąć na Rezerwuj, wypełnić Formularz wizyty w konsulacie, wybrać Dalej, następnie Wydrukuj oraz Pobierz - pojawi się formularz z godziną wizyty w konsulacie.

   

  Komunikat dot. dostępności terminów wizyt w sprawach paszportowych

   

  Poświadczenia podpisów, tłumaczeń i zaświadczenia dla celów emerytalnych lub Izby Wyborczej - należy zarezerwować spotkanie w sprawach prawnych.

   

  Odbiór gotowego paszportu jest możliwy bez wcześniejszego umawiania się na spotkanie - w środy od 15:30 do 17:30 i w piątki od 9:00 do 11:00. Ambasada jest nieczynna w dni wolne od pracy w Polsce i w Argentynie.

   

  Informacji telefonicznych udzielamy:

   

  • w poniedziałki od 14:00 do 16:00 - obywatelstwo, wizy > tel.: +54 11 4808 1710, 

   

  • we wtorki od 14:00 do 16:00 - paszporty, sprawy prawne > tel.: +54 11 4808 1711.

   

  Ze względu na ograniczone możliwości naszych linii telefonicznych, nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie telefony. Uprzejmie prosimy Państwa o kontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: consulado.buenosaires@msz.gov.pl. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

   

  DNI WOLNE OD PRACY 2019

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: